Maria van Eeden

Door

·

,
Ik ben Maria van Eeden. Ik maak beeldend werk, ik schrijf kinderboeken en ik teken, ik teken, ik teken…

Bij mij gaat het over verhalen. En verbeeldingskracht.

 Of ik nou in beeld werk, of in woorden: ik vertel een verhaal. Elk van mijn verhalen gaat over mensen. Mensen in deze maatschappij. Alle mensen.

Ik kijk, luister, lees en doe – buiten in de natuur of in de stad, binnen in boeken en muziek, ik verdiep me in werk van anderen… uit alle zintuiglijke ervaringen die ik opdoe, put ik inspiratie. Vervolgens maak ik keuzes, maar bij alle keuzes die ik maak, weet ik dat er meer mogelijkheden zijn: een tweede, vierde, achtste mogelijkheid. Er komt voortdurend een impuls waar ik een vorm aan moet geven. Ik moet verhalen vertellen omdat anders mijn hoofd uit elkaar barst.

email: msaj.vaneeden@gmail.com

Ruud van Stokkum avatar

Grafisch Atelier Hilversum

De meest complete grafische werkplaats van Nederland waar je kunt werken in zeefdruk, ets, lithografie, boekdruk en meer. Blijf op de hoogte met de nieuwsbrief en volg ons op instagram. Zelf ook iets maken? Je bent van harte welkom!

Ontdek meer van Grafisch Atelier Hilversum

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder