Press Play: zines, beurs, expo, sounds
1 februari , 11:00 – 17:00
De 8e editie van de zine-beurs en expositie. Publicaties van kunstenaars verbonden aan het atelier. Met die dag ook muzikale optredens.
Programma
11:00 Open inloop
12:45 Gluren bij de Buren met RRRADIANT en Daniel Bennett
13:30 Gluren bij de Buren met RRRADIANT en Daniel Bennett
15:00 Openingswoord bij de expositie
16:30 Gluren bij de Buren met RRRADIANT en Daniel Bennett
Kunstenaars
Er is werk te zien van
- Paulien Dubelaar
- Herman Schlooz
- Martien op den Velde
- Daniel Bennett
- Martijn van der Blom
- Ruud van Stokkum
- Maria van Eeden
- Mels de Gooijer
- Siets Boersma
- Joke Struik
- Bob Brobbel
- Matty de Graaf
- Francis Mulder
- Roy Scholten
- Louise de Vries Lentsch
Optredens
Als onderdeel van Gluren bij de Buren treden RRRADIANT en Daniel Bennett op in het atelier.
Daniel Bennett is beeldend kunstenaar en muzikant. Beide kunstvormen worden samengebracht in een bijzonder optreden waarbij de geluiden van de werkplaats het uitgangspunt vormen.
RRRADIANT brengt stem en electronica samen in continue veranderende ambient omgevingen. De muziek blijft open en laat ruimte voor vorm en richting om te ontstaan en weer te verdwijnen.
Beide geluidskunstenaars laten die middag meerdere keren van zich horen in telkens twee sets van elk een kwartier:
- 12:45
- 13:30
- 16:30
Wil je daarna nog meer horen? Dezelfde avond komen beide artiesten nog eens terug en sluit ook HHEATDEATHH aan.

